AI360° Alter Ego

Każdy z nas odczuwa zmienność swojego ciała i samopoczucia. Jednego dnia masz mnóstwo energii, natychmiastową koncentrację, jesteś w świetnym humorze i wszystko idzie jak z płatka.

Czemu kolejnego dnia wszystko się sypie, a każda rozmowa kończy się kłótnią?

Odpowiedź na to jest bardzo prosta: chodzi o Twój stan emocjonalny, który warto analizować na bieżąco i za pomocą obiektywnej aplikacji AI360° Alter Ego.

Aplikacja CrossMobile AI360° Alter Ego będzie wkrótce dostępna.

AI360° Alter Ego

Wspieraj swoje zdrowie mentalne

Prywatne i obiektywne narzędzie analizujące Twoje rozmowy

CrossMobile Alter Ego AI360
CrossMobile AI360° Alter Ego monitoruje Twoje stany, takie jak:
  • Stres
  • Niepokój
  • Poziom emocji
  • Koncentrację
  • Zaangażowanie
  • Poziom energii
  • Pewność siebie
Aplikacja AI360° nadal jest doskonalona, jednak już niebawem będzie dostępna do zakupu dla każdej osoby, która pragnie wspierać swoje zdrowie mentalne.

Poznaj darmową receptę na codzienną radość

Mamy dla Ciebie doskonałe i darmowe rozwiązanie pozwalające Ci odpowiednio reagować na sygnały, które wysyła Ci ciało.

Wypełnij nasz darmowy test, który pozwoli Ci określić Twój stan emocjonalny. Dzięki odpowiedziom na 19 krótkich ankietowych pytań, otrzymasz szybki obraz Twojej wewnętrznej kondycji.

Test został przygotowany przez zespół uznanych polskich psychiatrów na zasadzie pro bono.

Zrozum swoje potrzeby i odkryj siebie na nowo

Aplikacja CrossMobile AI360° Alter Ego pozwoli Ci na całodobowe śledzenie Twojego stanu emocjonalnego, odzwierciedlającego również to, co jest kodowane w Twoim umyśle.

Przemęczenie vs. witalność

Aplikacja CrossMobile AI360° Alter Ego pozwoli Ci na poznanie Twojego biorytmu ciała. Pomoże Ci również przeanalizować go pod kątem psychologicznym, ponieważ ciało jest ilustracją emocji i stanów, które odczuwasz.

Niektóre problemy człowieka, związane są z bezpieczeństwem. Są to czynniki wewnętrzne, takie jak ludzie i urządzenia. CrossMobile AI360° Alter Ego skupia się przede wszystkim na codziennych wyzwaniach w relacjach prywatnych i służbowych.

CrossMobile AI360° Alter Ego monitoruje szereg aspektów psychologicznych, dzięki którym będziesz mógł poznać samego siebie.

AI360° Alter Ego

Monitoruj szereg aspektów psychologicznych

Warto śledzić swoje nastroje

Nasz test da Ci cenny wgląd w Twoje zdrowie psychiczne i emocjonalne.

Sztuczna inteligencja CrossMobile AI360°

Technologia sztucznej inteligencji Al sprawia, że CrossMobile AI360° Alter Ego automatycznie monitoruje i analizuje aktywność głosową.

Dzięki temu dowiesz się w ciągu kilku sekund, które rozmowy wpływają na Ciebie negatywnie. Zyskasz także szansę na zmianę swojego zachowania, by do tego nie doszło.

Jeśli chcesz więc dowiedzieć się czegoś więcej o sobie to świetnie trafiłeś. Dzięki naszej aplikacji uświadomisz sobie, jak będziesz się czuł dzisiaj, jutro oraz w najbliższych dniach.

Tak, warto śledzić swoje nastroje za pomocą aplikacji CrossMobile AI360° Alter Ego.

Dzwonisz kiedy chcesz i ile chcesz!

Nawet jak skończy się Internet!